Mnoho firem dnes od zaměstnanců požaduje flexibilní pracovní dobu. Virtuální kanceláře tak pro lidi znamenají příležitost pracovat kdykoliv a odkudkoliv se jim chce. Zde je 6 způsobů, jak může vaše firma i vaši zaměstnanci profitovat z virtuální kanceláře.

1. Náklady

Na virtuální sídlo v Praze vynaložíte v porovnání s pronájmem kanceláře minimální měsíční náklady. Cena sídla se u nás totiž pohybuje od 90 do 278 Kč měsíčně. V rámci tohoto balíčku vám zabezpečíme i potřebné administrativní služby tak, aby vám padly jako ulité a byly v souladu s právním řádem. Součástí této podpory je i evidence pošty s každodenními emailovými upozorněními o uložení přijaté pošty.

 2. Prestiž

Věděli jste, že virtuální sídlo zvyšuje prestiž vaší firmy? Sídlo na lukrativní adrese v centru Prahy bude na vaše klienty pochopitelně působit důvěryhodněji. Vzhledem k velkému počtu firem sídlících na jedné adrese je zde také nižší pravděpodobnost provedení případné daňové kontroly. Budete tak mít více prostoru na vaše podnikání. A jako bonus od nás dostanete také pronájem kompletně vybavených zasedacích místností, které můžete využít pro důležité schůzky s významnými klienty.

3. Dojíždění

Cesta do a z práce spolu s časem věnovaným přípravě každému denně zabere přibližně 2 až 3 hodiny. Co kdyby ale vaši zaměstnanci tento čas investovali do práce? Dovedete si to představit? Je také vědecky dokázané, že práce z domu zvyšuje produktivitu a zaměstnanci se mnohem více soustředí na samotnou práci.

Věnujete se práci raději ráno, kolem oběda nebo večer? V případě virtuálního sídla to není žádný problém! Hodiny si můžete odpracovat i později. Zaměstnavatelé se tak mohou těšit na méně dovolené pro zaměstnance, protože ti si svou práci rozvrhnou podle svých představ. Prodloužený víkend nebo dovolenou u moře si mohou naplánovat, jak je libo. Takto budou vaši zaměstnanci nejen flexibilnější, ale i produktivnější.

4. Soukromí

Soukromá poštovní schránka vám umožní mít samostatnou poštovní adresu pro vaše podnikání. Nezveřejňování vaší domácí adresy vám vždy zabezpečí soukromí a bezpečí. Tuto výhodu oceníte především tehdy, když podnikáte z domu.

5. Bezpečí

Soukromé poštovní schránky nabízejí výhodu bezpečné přepravy, uzamknutí a hlídání na plný úvazek. Nemusíte se tak strachovat, kde se vaše zásilky nacházejí. Díky těmto schránkám máte pohodlný přístup k vaší poště 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

6. Spolehlivost

Většina balíků bývá doručována během pracovní doby, kdy nikdo nemusí doma, aby jej vyzvedl. Díky soukromé poštovní schránce je však vaše zásilka přijata a uložena v bezpečí, dokud si ji sami nevyzvednete.

 

Se všemi těmito neuvěřitelnými výhodami soukromých poštovních schránek je tedy lehké pochopit, proč jsou tak populární a užitečné pro jednotlivce i firmy. Ještě stále si myslíte, že schránková firma pro vás není vhodnou volbou?

Jsme stále online.

Vážení klienti, naše služby vám rádi poskytneme a vyřídíme online bez osobní návštěvy v naší kanceláři.

Pro více informací volejte na tel. +420 608 067 888, nebo pište na info@sidlobezlimitu.cz.