Virtuální sídlo pro firmu

Virtuální sídlo může vaší společnosti přinést řadu výhod, které by klasické sídlo nemohlo nikdy nabídnout. Pojďme se společně přesvědčit o tom, že virtuální sídlo je to, co vaší firmě prospěje.

Drahé kanceláře jsou pasé. V roce 2023 frčí virtuální sídla.

Sídlo společnosti založíte hned a online Nadstandardní služby od 2,90 Kč denně Propracovaný klientský systém usnadňující práci Virtuální sídlo pro firmy představuje nižší náklady

Virtuální sídlo pro firmy = úspora energií

Mít sídlo společnosti v budově, ve které se 95 % času fyzicky nachází všichni zaměstnanci může přijít v současné době opravdu draho. Nejen, že se čeští obyvatelé vlivem nadstandardně vysoké inflace nachází v ekonomické krizi. Ale stále se zvyšující úrokové sazby zároveň prodražují náklady na provoz budov. Pokud jste přemýšleli, že svou firmu přestěhujete do vlastních prostor, teď určitě není vhodná doba.

Obdobné je to i s pronájmy kanceláří. Ceny nemovitostí, a to i pronájmové, jsou prozatím ještě hodně vyšponované. 1 m2 kanceláře v Praze se pohybuje kolem 600 Kč. Pokud byste si pronajímali kancelář o rozloze 25 m2, zaplatíte měsíčně zhruba 15 000 Kč. A kolik kolegů se do takhle velké kanceláře vejde? Teď si vezměte, kolik byste platili za kancelář velkou například 100 m2. Oproti tomu cena za virtuální sídlo měsíčně začíná na 90–179 Kč podle toho, jaký balíček si zvolíte.

Druhým problémem spojeným s fyzickým sídlem společnosti jsou energie, jejichž výši pocítí především větší firmy s velkým počtem zaměstnanců. Jen si představte, kolikrát denně se protočí čísla na vašem firemním elektroměru. A nyní si ceny energií připočtěte k nájmu nebo hypotéce a ostatním provozním nákladům. Není divu, že se v současné době spousta majitelů firem poohlíží po výhodnějším řešení.

Zvyšte svou prestiž lukrativní adresou

Další nespornou výhodou, která zároveň dokáže ovlivnit prestiž vaší společnosti, je lukrativní adresa. Jakmile vaši klienti i partneři uvidí, že sídlíte na adrese přímo v centru hlavního města, budete pro ně důvěryhodnějším partnerem, než kdyby za vámi měli jet do nějaké neznámé vesnice.

Více homeofficů = efektivnější práce

Pokud přemýšlíte o zřízení virtuálního sídla, určitě vlastníte společnost, která je moderní a nevyžaduje, aby byli vaši zaměstnanci každý den fyzicky v práci. Jestliže se ručička vah přesune spíše do pravidelných homeofficů než do prezenční pracovní docházky, bude to pro ekonomiku vaší firmy výhodné. Čas, který by vaši zaměstnanci trávili neefektivním dojížděním mohou strávit smysluplnou prací.

Provozní administrativa v ceně nájmu

Kromě energií a nájmu či hypotéky musíte ještě pravidelně odkládat ze svého firemního rozpočtu částku na provoz kanceláře. O čem mluvíme? Například o nákladech na provoz recepce, na úklid, na technickou správu kanceláře a podobně. Schválně, na kolik vás tyto služby měsíčně vyjdou? U virtuálního sídla firmy můžete mít toto všechno v rámci měsíčního „nájemného“. Záleží jen, kterou variantu si vyberete. Ale ať sáhnete po kterékoliv, můžete si být jistí, že vás to vyjde na zlomek aktuální ceny.

Společnost založíme za vás a vy se věnujte sídlu

Pokud o virtuálním sídle firmy v Praze uvažujete z pohledu majitele vznikající společnosti, nastražte uši. Máme pro vás dobrou zprávu. Se založením společnostiČeské republice i v zahraničí vám můžeme pomoct a všechno zařídit za vás. Vy díky tomu získáte prostor pro vyřešení sídla.