Podepište smlouvu online

Virtuální sídlo si přímo říká o možnost podepsat i smlouvu virtuálně. Přání jsme vyslyšeli a tuto možnost pro vás zrealizovali. Od teď už nikam nemusíte chodit, natož dojíždět, jste-li z daleka. Veškeré písemnosti týkající se virtuálního sídla společně zařídíme přes Online podpis smluv.

Zaujala vás možnost podpisu smlouvy online? V tom případě neváhejte, zarezervujte si termín nebo si prohlédněte nabídku služeb, vyplňte kontaktní formulář a můžeme podepisovat. Od teď už vás nic nelimituje zřídit si Sídlo bez limitu.

K online podepsání dokumentů a smluv využíváme profesionální službu OK dokument. Díky profesionální využívané platformě dokážeme zaručit rychlý a naprosto bezpečný podpis smluvních dokumentů na dálku. Používání nástroje je jednoduché a je v plné kompatibilitě s legislativou EU.

Video konzultace zdarma pro vaše pohodlí

Je nám jasné, že pojem virtuální sídlo může některé z vás odrazovat, protože můžete mít pocit, že nemáte možnost projednat všechny záležitosti. Ale věřte, že tomu tak není. Jsme připravení vám poskytnout video konzultace zdarma, během kterých se nás můžete doptat na vše, co vás zajímá. Od založení společnosti přes další nabízené služby až po online podpis smlouvy. Dotazy vám rádi zodpovíme.

Jak video konzultace zdarma probíhá? Úplně jednoduše:

  1. Pomocí formuláře si zvolte čas, který vám bude vyhovovat.
  2. Následně uskutečníme videohovor na platformě Whereby.
  3. Nepotřebujete nic víc, než připojení k internetu a zařízení, přes které se připojíte.
  4. A teď už jen začít videohovor.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti