V České republice i kdekoli v zahraničí

Čeká vás zařizování spojené se vznikem nové společnosti? Hromadě papírování a obíhání úřadů se můžete vyhnout. Jak, ptáte se? Tím, že založení společnosti necháte na nás, respektive na naší sesterské firmě – Firmus, a. s., která se zakládáním společností zabývá.

Jak to celé probíhá? Vesměs dost jednoduše. V prvé řadě od vás potřebujeme informace o podnikatelském záměru vaší společnosti. Jakmile budeme vědět, v jaké oblasti bude vaše společnost působit a jakou bude mít právní formu, můžeme pokračovat podpisem plné moci. Dáme dohromady název vaší nové společnosti, který následně ověříme, zřídíme sídlo společnosti a předmět podnikání. Pak už jen zajistíme vyhotovení notářského zápisu o založení společnosti a provedeme registraci do obchodního rejstříku.

Veškeré zařizování obstaráme my, čímž vám proces zakládání společnosti značně usnadníme. Čas a energii, kterou byste vynaložili na byrokracii, můžete využít k rozvoji svého podnikání. Náš profesionální přístup s bohatými zkušenostmi zajistí, že půjde jako po drátkách a společnost budete mít cobydup.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti