Současné tempo české společnosti klade velký tlak na časovou flexibilitu poskytovatelů služeb. A právě virtuální kanceláře nabízí poskytovatelům příležitost pracovat kdykoliv a odkudkoliv chtějí. Inspirujte se následujícími 6 způsoby, jak můžete vy, vaše firma i vaši zaměstnanci profitovat z virtuální kanceláře.

1. Náklady

Virtuální sídlo v Praze má v porovnání s pronájmem klasické kanceláře minimální měsíční náklady. Cena sídla u nás totiž začíná na 90 Kč měsíčně v závislosti na zvoleném balíčku, což je nádherných 2,90 Kč denně. V rámci každého balíčku máte i všechny potřebné administrativní služby, které jsou v souladu s právním řádem. Součástí některých balíčků je i evidence pošty s každodenními emailovými upozorněními o uložení přijaté pošty.

2. Prestiž

Věděli jste, že virtuální sídlo zvyšuje prestiž vaší firmy? Sídlo na lukrativní adrese v centru Prahy bude pro vaše klienty pochopitelně důvěryhodnější než v nějaké neznámé horní dolní. Velký počet firem sídlících na jedné adrese zároveň snižuje pravděpodobnost, že se na kdovíjak dlouho zaseknete u případné daňové kontroly, která vám zabere drahocenný čas, který byste jinak mohli věnovat rozvoji svého podnikání. Navíc od nás dostanete pronájem kompletně vybavených zasedacích místností, které můžete využít pro důležité schůzky s významnými klienty, jako bonus.

3. Dojíždění

Cesta do práce a z práce spolu s časem věnovaným přípravě denně každému zabere přibližně 2 až 3 hodiny. Ale co kdyby vaši zaměstnanci tento čas věnovali samotné práci? Dovedete si to představit? Je vědecky dokázané, že práce z domu zvyšuje produktivitu a zaměstnanci se mnohem více soustředí.

Věnujete se práci raději ráno, kolem oběda nebo večer? V případě virtuálního sídla můžete kdykoliv! Hodiny si můžete odpracovat i později. Díky tomu zaměstnavatelům odpadne starost s nadbytečným proplácením dovolených, protože si zaměstnanci svou práci rozvrhnou podle svých představ. Prodloužený víkend nebo dovolenou u moře si mohou naplánovat, jak je libo. Takto budou nejen flexibilnější, ale i produktivnější.

4. Soukromí

Soukromá poštovní schránka vám umožní zřídit si samostatnou poštovní adresu pro vaše podnikání. Neveřejná domácí adresa vám vždy zaručí soukromí a bezpečí. Tuto výhodu oceníte především tehdy, když podnikáte z domu.

5. Bezpečí

Soukromé poštovní schránky nabízejí výhodu bezpečné přepravy, uzamknutí a hlídání na plný úvazek. Nemusíte se tak strachovat, kde se vaše zásilky nacházejí. Díky těmto schránkám máte pohodlný přístup k vaší poště 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

6. Spolehlivost

Většina balíků bývá doručována během pracovní doby, kdy nikdo nemusí doma, aby jej vyzvedl. Díky soukromé poštovní schránce je však vaše zásilka přijata a uložena v bezpečí, dokud si ji sami nevyzvednete.

Se všemi těmito neuvěřitelnými výhodami soukromých poštovních schránek je tedy lehké pochopit, proč jsou tak populární a užitečné pro jednotlivce i firmy. Ještě stále si myslíte, že schránková firma pro vás není vhodnou volbou?

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti