Co je virtuální sídlo?

Virtuální sídlo představuje možnost uvést sídlo živnosti nebo společnosti na adrese, která se liší od vašeho trvalého bydliště. Velmi oblíbené bývá zpravidla pro programátory, vývojáře, pracovníky v IT nebo marketingu, v oblasti financí či stavebnictví. Zkrátka u profesí, které nevyžadují fyzickou kancelář. Pracovat můžete kdekoliv jinde a zároveň máte sídlo odlišné od domova, kde se odehrává vše kolem vašeho podnikání.

Jaké jsou výhody virtuálního sídla?

Mezi výhody virtuálního sídla patří nízké náklady, prestižní adresa, ochrana soukromí a v neposlední řadě soukromá poštovní schránka. Pojďme si jednotlivé výhody rozklíčovat.

 1. Nízké náklady
  Oproti klasické kanceláři vynaložíte na virtuální sídlo v Praze zhruba desetinové náklady. Sídlo si u nás můžete pronajmout již od 2,90 Kč za den, což znamená, že měsíčně zaplatíte od 90 do 278 Kč v závislosti na zvoleném balíčku.
 2. Prestižní adresa
  Sídlo na lukrativní adrese v centru Prahy zvyšuje v očích klientů vaši prestiž a důvěryhodnost. Schválně, sáhli byste raději po firmě z „horní dolní“ nebo z centra Prahy?
 3. Chrání vaše soukromí
  Nezveřejňování vaší domácí adresy vám vždy zaručí soukromí a bezpečí. Tuto výhodu oceníte, zejména když podnikáte z domu.
 4. Soukromá poštovní schránka
  Díky ní se nemusíte strachovat o své zásilky. Ke své poště budete mít přístup 24 hodin, 7 dní v týdnu a zároveň budete mít jistotu, že vaše balíčky budou vždy v bezpečí doručeny a uchovány v sídle společnosti, dokud si je nevyzvednete.

Jak vybrat virtuální sídlo

Pokud jste se rozhodli pro zřízení virtuálního sídla, měli byste si nejprve promyslet několik skutečností:

 1. Máte vhodnou adresu? Ze zkušeností víme, že virtuální sídlo v centru Prahy je velice snadno dostupné a zároveň představuje jistou prestiž.
 2. Nabízí společnost, kterou jste si vyhlédli administrativní služby? Do sídla společnosti vám bude chodit korespondence, budete se v něm scházet s klienty, ale i s orgány veřejné správy. Budete mít možnost dostávat informace o došlé poště? Budete mít k dispozici jednací místnosti? V této době už tyto služby nabízí spousta virtuálních sídlech. Proto bychom si vybrali takové, které tyto služby poskytuje.
 3. Víte, co vše platíte? Rozhodně se neřiďte pouze cenou samotnou. Zjistěte si, co vše nájemné zahrnuje, abyste později nebyli překvapení.

Jak zřídit virtuální sídlo?

Virtuální sídlo lze zřídit hned třemi způsoby, a to online pomocí webu, schůzkou v podobě online videohovoru nebo hezky po staru – osobně. Co tedy jednotlivé kroky obnáší?

Online pomocí webu
Buďto si můžete vybrat balíček a napsat nám, který jste si vybrali, nebo nás můžete kontaktovat s požadavkem o zřízení virtuálního sídla na míru. Vymyslíme, jaká varianta pro vás bude nejvhodnější i nejvýhodnější a tu vám pošleme na e-mail.

Schůzkou v podobě online videohovoru
Další možností je, domluvit si online schůzku, vše probrat přes videohovor a následně můžete i smlouvu podepsat online. Nikam kvůli tomu nemusíte jezdit. A pokud si nejste jistí, zda je virtuální sídlo právě pro vás, nebo jestli chcete využít právě našich služeb, můžete využít videokonzultace zdarma a teprve potom se rozhodnout.

Hezky po staru – osobně
Ovšem pokud raději řešíte věci offline, můžete nám zavolat a domluvíme se na osobní schůzce.

Proč zvolit virtuální sídlo od Sídlo bez limitu

Protože u nás získáte:

 • Sídlo společnosti včetně veškeré administrativy týkající se zřízení na prestižní adrese v centru Prahy – Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
 • Recepci se stálým provozem
 • Možnost převzetí korespondence, když nejste zrovna na adrese sídla své společnosti
 • Informace o došlé poště prostřednictvím e-mailu nebo SMS
 • Přeposílání došlé korespondence na vámi vybranou adresu
 • Klientský systém, který vám usnadní práci

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti