Proč virtuální sídlo pro OSVČ od Sídlo bez limitu?

Zřízení virtuálního sídla pro OSVČ

od 90 Kč / měsíc

Pro OSVČ je často zřizování sídla nepříjemnou součástí jejich podnikání, a to v případě, kdy nechtějí mít sídlo podnikání na stejné adrese jako trvalé bydliště. Pak musí sehnat prostory, které jsou pro ně často zbytečné, a ještě k tomu drahé. Tomu ale odzvonilo se vznikem virtuálních sídel. Pokud si zakládáte živnost a chybí vám adresa sídla, jste na správném místě. Sídlo bez limitu vám poskytne sídlo podnikání na lukrativní adrese v centru Prahy již od 90 Kč za měsíc v závislosti na zvoleném balíčku služeb. Virtuální sídlo můžeme společně zřídit prakticky ihned a online.

Jaké balíčky nabízíme?

Proč si vybrat SÍDLO BEZ LIMITU?

ONLINE VYŘÍZENÍ

ONLINE VYŘÍZENÍ

Zřízení virtuálního sídla na míru, dle vašich představ. Kompletní služby v jednom balíčku.

LUKRATIVNÍ ADRESA

LUKRATIVNÍ ADRESA

Své nové virtuální sídlo budete mít na prestižní adrese v centru města. Praha 1 – Pouze dvě minuty pěšky od Staroměstského náměstí a sedm minut od Karlova mostu. Praha 2 – dvě minuty pěšky od stanice metra Palackého náměstí.

KLIENTSKÝ SYSTÉM

KLIENTSKÝ SYSTÉM

Neboli osobní datová schránka. Tato služba zahrnuje skenovací pošty. V den přijetí je zásilka otevřena, naskenována a uložena klientovi do jeho klientského systému.

PŘEPOSÍLÁNÍ POŠTY

PŘEPOSÍLÁNÍ POŠTY

Tato služba zahrnuje převzetí veškeré korespondence (v případě zásilek do vlastních rukou pouze výzvy k převzetí) a jednou týdně přeposlání převzaté pošty na adresu zvolenou klientem.

INFO NA MAIL/SMS

INFO NA MAIL/SMS

Tato služba zahrnuje převzetí veškeré korespondence  a v den přijetí zásilky okamžité zaslání informace o převzetí prostřednictvím e-mailu, nebo sms zprávy.

DISKRÉTNOST

DISKRÉTNOST

Svým klientům pro realizaci obchodních schůzek případně realizaci kontrol ze strany finančního úřadu nebo jiných orgánů státní správy nabízíme zasedací místnosti.

S výběrem balíčku vám rádi pomůžeme

Díky našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme dobře poradit, jaké řešení je pro vaše potřeby nejvhodnější, a do čeho bychom se naopak, být vámi, nepouštěli.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti