Proč virtuální sídlo společnosti od Sídlo bez limitu?

Zřízení virtuálního sídla pro společnosti

od 90 Kč / měsíc

Mít vlastní firemní budovu může být krásné, ale taky drahé. Buď jsou kanceláře plné a elektroměry jedou na plné obrátky, nebo je velká část zaměstnanců na homeoffice a vy firemní kanceláře platíte téměř zbytečně. Jednoduchým a zároveň efektivním řešením, jak snížit nadbytečné firemní náklady, je zřízení virtuálního sídla společnosti. Sídlo bez limitu vám nabízí virtuální sídlo v centru Prahy již od 90 Kč měsíčně v závislosti na zvoleném balíčku. Vaše společnost může na lukrativní adrese sídlit prakticky hned, protože smlouvu můžeme uzavřít pohodlně online.

Jaké balíčky nabízíme?

Proč si vybrat SÍDLO BEZ LIMITU?

ONLINE VYŘÍZENÍ

ONLINE VYŘÍZENÍ

Zřízení virtuálního sídla na míru, dle vašich představ. Kompletní služby v jednom balíčku.

LUKRATIVNÍ ADRESA

LUKRATIVNÍ ADRESA

Své nové virtuální sídlo budete mít na prestižní adrese v centru města. Praha 1 – Pouze dvě minuty pěšky od Staroměstského náměstí a sedm minut od Karlova mostu. Praha 2 – dvě minuty pěšky od stanice metra Palackého náměstí.

KLIENTSKÝ SYSTÉM

KLIENTSKÝ SYSTÉM

Neboli osobní datová schránka. Tato služba zahrnuje skenovací pošty. V den přijetí je zásilka otevřena, naskenována a uložena klientovi do jeho klientského systému.

PŘEPOSÍLÁNÍ POŠTY

PŘEPOSÍLÁNÍ POŠTY

Tato služba zahrnuje převzetí veškeré korespondence (v případě zásilek do vlastních rukou pouze výzvy k převzetí) a jednou týdně přeposlání převzaté pošty na adresu zvolenou klientem.

INFO NA MAIL/SMS

INFO NA MAIL/SMS

Tato služba zahrnuje převzetí veškeré korespondence  a v den přijetí zásilky okamžité zaslání informace o převzetí prostřednictvím e-mailu, nebo sms zprávy.

DISKRÉTNOST

DISKRÉTNOST

Svým klientům pro realizaci obchodních schůzek případně realizaci kontrol ze strany finančního úřadu nebo jiných orgánů státní správy nabízíme zasedací místnosti.

S výběrem balíčku vám rádi pomůžeme

Díky našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme dobře poradit, jaké řešení je pro vaše potřeby nejvhodnější, a do čeho bychom se naopak, být vámi, nepouštěli.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti